Černobílý Olomoucký ples přiveze Lucii Bílou nebo East 17

Svět není jenom černobílý, ale Omega Olomoucký ples 2018 se 16. února v hotelu NH Collection Olomouc Congress se ponese v duchu těchto barev. Na letošním ročníku s tématem black & white vystoupí Lucie Bílá nebo například East 17.

East 17. Foto: www.olomouckyples.cz

Návštěvníky čeká pestrý program. „Jako hlavní zahraniční host se představí legendární boyband, který v 90. letech nechyběl v žádné prestižní hitparádě – East 17, nejznámějšími hity hosty naladí několikanásobná slavice Lucie Bílá a na parketu to tanečníci roztočí i s Václavem Noidem Bártou,“ zve na hvězdami nabitý program ředitel spolupořádající agentury Forsberg Marek Berger.

Celým večerem bude provázet populární moderátorská dvojice Lucie Borhyová a Rey Koranteng, vystoupí také kapely Kolorez a Kanci Paní Nadlesní, talentovaný hudebník Elly Jay nebo Desigual Quartet.

Nepůjde ale jen o hudbu a tanec. „Během plesového večera si můžete vyzkoušet vstoupit do světa virtuálnívreality, zatančit si společně s Tanečním Studiem Tomáše Komendy nebo si vychutnat tematické delikatesy, například z Black & white candy baru, který bude součástí zážitkového rautu,” doplnil za dalšího spolupořadatele ředitel Radia Haná David Foretník.

Chybět nebudou oblíbené fotokoutky se speciálními rekvizitami čivjedinečná afterparty s DJs Radia Haná a spousta další zábavy až do brzkých ranních hodin.

„Díky všem našim partnerům, podporovatelům a kamarádům můžeme i letos nabídnout ty nejlepší české i zahraniční umělce, bohatý doprovodný program a nevšední gastronomii. Děláme to srdcem a věříme, že to bude znát,” těšil se za NH Collection Olomouc Congress ředitel Tomáš Rousek.