Přerovský zimák slyšel osudové ano

Krásné překvapení přichystal Josef Vybíral z Přerova své partnerce Zuzaně Hruškové. Přímo na ledě přerovského zimního stadionu ji během přestávky hokejového derby mezi Zubry a Vsetínem požádal o ruku. Svou partnerku tím dojal a dočkal se té nejkrásnější odpovědi. Do mikrofonu před zaplněnými ochozy zaznělo: „Ano!“

Josef Vybíral žádá svou přítelkyni Zuzanu Hruškovou o ruku na ledě přerovské MEO Arény během zápasu Zubrů se Vsetínem. Foto: Jan Gebauer

Není divu, že Zuzana Hrušková měla v očích slzy. Tento 27. leden si bude pamatovat napořád. O ničem takovém dopředu ani netušila. Naopak si myslela, že mezi druhou a třetí třetinou pikantního zápasu jde pomáhat s přestávkovým programem. Místo toho ale po příchodu na led spatřila v ruce svého přítele zásnubní prstýnek. „Nedá se to popsat slovy. Ještě teď žasnu, jak se všechno podařilo utajit,“ prozradila.

Před zhruba dvaceti lety Zuzana Hrušková propadla kouzlu přerovského hokeje. Stejně jako její milý. Josef Vybíral si tak pro žádost o ruku ani nemohl zvolit lepší místo. „Moc děkuji všem lidem z přerovského klubu, že mi něco takového umožnili. Bylo to nádherné,“ rozplýval se.

Se svou novopečenou snoubenkou pak z ledové plochy odjel předváděcím vozem Peugeot 3008. Pár si navíc užil i zásnubní dárek, který dostal přímo od hokejových Zubrů. Jejich utkání v Karlových Varech pak sledoval z VIP prostor.