Tesco spustilo rozvoz potravin v Prostějově, Olomouci a Přerově

Zákazníci z Prostějova, Olomouce, Přerova a okolí mohou využívat možnosti nákupu potravin z pohodlí domova od společnosti Tesco. Služba Online nákupy bude nově dostupná až 300 tisícům obyvatel z Hané. Ti si mohou vybrat z více než 15 tisíc produktů, které dobře znají z kamenných obchodů. Celkově může tento moderní způsob nákupu už využít až 4,6 milionu zákazníků v Česku.

Služba Online nákupy společnosti Tesco je nejrozšířenější na českém trhu. Foto: Tesco Stores ČR

Ideální řešení, jak ušetřit čas i námahu s těžkými nákupy – to jsou výhody služby Online nákupy od společnosti Tesco. Díky ní lze nakoupit kdykoli z pohodlí domova či přes mobilní aplikaci a nákup je dovezen řidičem až k domovním dveřím ve zvolený den a čas. Z hypermarketu Tesco v Prostějově nyní řidiči denně od 8.00 do 22.00 zavážejí nákupy k zákazníků v Prostějově, Olomouci, Přerově a okolí. „Naše služba Online nákupy je nejrozšířenější na českém trhu a velmi nás těší, že ji můžeme nově nabídnout i zákazníkům na Hané. Věříme, že právě tento moderní a pohodlný způsob nakupování zdejší zákazníci přivítají,“ říká manažerka internetového prodeje společnosti Tesco Věra Szabo.

Vše od nápojů po krmiva pro zvířata

Sortiment zboží, které lze objednat přes internet, zahrnuje potraviny, nápoje a mražené výrobky, i drogerii, domácí potřeby nebo krmiva pro zvířata. Zákazník nepřijde ani o speciální nabídky, do kterých je každý týden zařazeno až 2 500 produktů v akčních slevách, navíc za ceny stejné jako v kamenných obchodech. Uživatelé věrnostního programu ClubCard mohou navíc i touto cestou sbírat své body. Samotný nákup uhradíte pohodlně online nebo platební kartou při převzetí zboží. Další výhodou této služby je dodržování teplotního řetězce potravin po celou dobu přepravy. Zákazník má navíc možnost vrácení kteréhokoliv zboží, které nechce převzít. Zda je služba dostupná i v místě vašeho bydliště, si lze snadno ověřit na stránkách https://itesco.cz/ kde ji můžete začít využívat naplno. Na zákazníky čeká sleva 150 korun na první nákup a další výhody.

Společnost Tesco také spouští službu Klikni+Vyzvedni, která umožňuje objednat si nákup a pak si ho v preferovaný čas a den vyzvednout v obchodě. Vyškolený personál ho následně zákazníkům naloží například přímo do kufru auta.